Таймлайн

Підсилюємо медичні установи

Створюємо нові й оновлюємо старі відділення у лікарнях. Закуповуємо ліки та витратні матеріали для пацієнтів. Навчаємо лікарів. Забезпечуємо роботу психологів та фізичних терапевтів при лікарнях.

2025820 грн. залучено

3000000 грн.

Залишилось зiбрати:

974180 грн.

Підсилення медичних установ

Максимально наближати якість надання медичної допомоги до найвищих стандартів — одна з наших цілей. На жаль, державне фінансування охорони здоров’я не здатне задовольнити усі потреби пацієнтів. В Україні, де тривала економічна криза супроводжується обмеженим фінансуванням медичної сфери, і поготів.

 

З моменту заснування фонду ми регулярно створюємо нові відділення та оновлюємо ті, що потребують змін. «Запорука» забезпечує пацієнтів ліками та витратними матеріалами, аби їхній процес лікування був безперервним. Та для розвитку стандартів недостатньо лише матеріально підтримувати лікарні, тож ми організовуємо навчання та обмін досвідом для медиків, створюємо і підсилюємо служби психосоціальної турботи та реабілітації.

 

Наші колеги постійно працюють у 4 лікарнях України: Національному інституті раку та в Інституті нейрохірургії у Києві, а також у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та у Першому медичному об’єднанні у Львові. З 2022 року, у зв'язку з новими викликами війни, фонд розширив свою підтримку й надав допомогу 14 лікарням та 733 пацієнтам. На цьому не зупиняємось.

Новини

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти