Zaporuka11

Лікування травм війни

З 2014 року кожен день війни призводить до загибелі чи травм серед українців — як військових, так і цивільних. Унаслідок війни, загострилося питання збереження та відновлення ментального здоров’я. За оцінками експертів, від 40% до 50% українців можуть потребувати психологічної допомоги. Крім того, приблизно 3-4 мільйони українців можуть мати різні розлади психічного здоров’я – від помірних до тяжких. Підтримка психічного здоров’я стала одним із пріоритетів державної політики України, а також важливим напрямом для нас як фонду.

 

У таких складних умовах організації громадянського суспільства долучаються до розвитку системи реабілітації та психологічної підтримки в Україні, щоб допомогти постраждалим від війни повернутися до нормального життя, сприяти їхній реінтеграції в суспільство та відновленню соціальної стабільності. «Запорука» не залишається осторонь цього процесу. Ми розвиваємо напрям «Лікування травм війни», в межах якого створили гарячу лінію психологічної допомоги та розвиваємо систему реабілітації дітей і дорослих, що зазнали поранень.

Новини

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти