Проекти

Фізична реабілітація

допомога маленьким пацієнтам із фізичним відновленням після важкого лікування.

267759 грн. залучено

500000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

232241 грн.

Фізична реабілітація

Фізична реабілітація та все, що пов’язано з її ефективністю — серед базових напрямків нашого фонду. Відновлення після лікування — запорука повноцінного одужання.

 

Реабілітологи «Запоруки» працюють стаціонарно в Інституті нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова та Національному інституті раку. Тут облаштований спеціальний кабінет із необхідним сучасним обладнанням.

 

Здебільшого пацієнти з онкологією кісток – остеосаркомами та саркомами Юїнга. У них замість видаленої кістки – ендопротез. Фізіотерапевти «Запоруки» успішно розробили та впроваджують комплексну відновлювальну програму. Ця програма враховує особливості перебігу захворювання. Включає в себе кінезіотерапію, масаж, механотерапію, гідрокінезіотерапію, балансування.

 

Із початком пандемії COVID-19 наші реабілітологи практикують онлайн-формат, який також є досить результативним. Зокрема завдяки тому, що в процес активно включається родина. Таким чином з’явилася можливість допомагати дітям відновлюватися з різних куточків України та інших країн: Польщі, Швеції, Німеччини тощо.

Наразі, під час повномасштабної війни, коли майже всі лікарні країни приймають сотні поранених дітей, більшість з яких із мінно-вибуховими травмами, реабілітація набула ще більшої актуальності.

 

Фонд «Запорука» розпочав масштабний проєкт з оновлення реабілітаційних відділень лікарень, якими опікується. Перший крок зроблено — в лікарні Святого Миколая у Львові вже працює апарат SY-HR06E, що здатен повністю відновлювати рухові функції кисті рук дитини.

 

У найближчих планах — придбання обладнання Balanse Trainer для реабілітаційного центру в Черкасах. Цей апарат повертає дитині відчуття балансу та тренує координацію. Без цього вона просто не втримається на ногах. Обладнання вчить дитину ходити заново.

 

Тож давайте це зробимо! Зробимо так, щоб дитина не відчувала себе покинутою на півшляху до повного одужання.

Партнери проекту

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти