Наша місія та цінності

Бути поруч з тими, хто цього потребує, попри все — місія нашого фонду. Починаючи з 2008 року, з моменту заснування, працюємо заради того, щоб кожна сім’я, дитина якої стала жертвою раку, не залишалася на самоті зі своєю бідою.

 

Повномасштабна війна внесла корективи у діяльність фонду. Ми вирішили спрямувати потужний професійний досвід на нові напрями, аби підтримати також тих, хто постраждав від війни. Попри це, наша місія залишається незмінною — допомагати долати життєві виклики, аби українці відчували власну цінність та гідність під час лікування та у скрутні часи.

 

Працюємо у чотирьох напрямах:

1. Підсилення медичних установ

2.Лікування травм війни 

3.Турбота про родини у кризових ситуаціях

4.Зміцнення потенціалу громад та локальних громадських організацій 

 

Робити неспинно добрі справи нам допомагають цінності: людяність, чесність, ефективність.

Наш результат за 15 років діяльності

психологічна та реабілітаційна служби допомоги, які дають нашим підопічним дітям реальний шанс на повноцінне одужання;

відкриття клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку у Львові, завдяки чому діти західного регіону можуть отримувати допомогу поряд із домом, заощаджуючи безцінний час та гроші;

організація освітніх програм для українських лікарів, регулярна підтримка медперсоналу — все це підсилює наших фахівців, а, отже, робить більш якісною українську медицину.

Проект «Дача» — серце нашого фонду. Цей проєкт ми започаткували у 2009 році. Єдиний в Україні родинний дім для проживання сімей з важкохворими дітьми, які перебувають на лікуванні у Києві, далеко від рідної домівки. Тут вони можуть безкоштовно жити разом протягом лікування. До 24 лютого 2022 року на «Дачі» проживало 1347 дітей різного віку з усіх куточків країни, а в жовтні 2023 ми добудували й відкрили нову незалежну Дачу завдяки підтримці 65 партнерів.

 

Основні проєкти, які продовжуємо розвивати під час війни

Забезпечення лікарень, які почали приймати дітей із гарячих точок України, медикаментами, ліками, обладнанням, реанімобілями, фахівцями. Усім, що необхідно, аби заклади могли працювати 24/7. Наразі таких лікарень різного рівня — національних, регіональних, прифронтових — вже 13.

Психологічна підтримка у дитячих відділеннях Національного інституту раку та Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова в Києві, лікарні Святого Миколая та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

Гуманітарна допомога громадам, які прихистили вимушених переселенців у Київській, Черкаській, Полтавській, Вінницькій та Львівській областях.

Реконструкція житла для українців, які втратили власний дім через війну й переїхали у с. Неслухів (Львівська область). Надали 30 родинам 30 затишних сучасних квартир-студій.

Гаряча лінія безкоштовної психологічної підтримки, до якої ми залучили 20 найкращих фахівців своєї справи, за номером 0 800 4000 23 (для дзвінків з-за кордону  +38 050 493 03 07).

Фонд «Запорука» здійснює благодійну діяльність виключно в межах чинного законодавства та з проведенням щорічної незалежної аудиторської перевірки. Звіти про діяльність ви можете переглянути за посиланням.

Бути людяним – наша життєва позиція: ми поруч, піклуємося і допомагаємо.

Бути чесним – ми звітуємо за кожен найменший внесок, це найголовніше правило, дотримання якого дозволяє нам пишатися нашою репутацією.

Ефективність – ми максимізуємо добро від кожної гривні, скеровуючи її туди, де це найпотрібніше.

«Запорука» отримала «зірку довіри».

Національний рейтинг «Компас благодійності України» оцінив діяльність нашого фонду на 5 зірок.

Сертифікат номінанта КБУ — документ, адресований нашим партнерам та донорам, є гарантом того, що все, що робить «Запорука», відповідає міжнародним стандартам та вимогам податкової звітності. А також підтверджує ефективність роботи із залученими коштами.

Документи

Статут

Statut Fondu Zaporuka Scaled

Виписка про реєстрацію фонду

Vipiska Pro Reestratsiju Fondu Zaporuka Scaled

Рішення про внесення фонду до неприбуткових організацій

Rsshennya Pro Vnesennya Fondu Do Reestru Nepributkovih Organizatsiy Scaled

Статут

Statut Fondu Zaporuka Scaled

Виписка про реєстрацію фонду

Vipiska Pro Reestratsiju Fondu Zaporuka Scaled

Рішення про внесення фонду до неприбуткових організацій

Rsshennya Pro Vnesennya Fondu Do Reestru Nepributkovih Organizatsiy Scaled

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти