Потрібні волонтери!

Волонтери для нашого фонду — запорука його існування. Вони — той мобільний резерв, на який ми завжди покладаємось, коли плануємо свої проекти. Навіть найамбітніші. І ніколи не прораховувалися. Бо добре знаємо здатність українців швидко мобілізовуватися. Віримо в них, як в ЗСУ.

 

Тож і в ці пекельні часи впевнені, що швидко знайдуться ті, хто нам конче потрібен тут і зараз.

 

Сьогодні нам дуже потрібні волонтери для розвантаження та сортування гуманітарного вантажу. Будемо щасливі, якщо знайдуться також ті, хто власним транспортом зможуть перевозити необхідні речі для постраждалих від війни.

 

Волонтери у лікарні

 

Для того, щоб стати волонтером, не потрібен досвід чи спеціальна освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, хто цього потребує найдужче.

 

Якщо ви людина, яка вміє зацікавити дітей, яка може просто погратися, провести майстер-клас, почитати книжку, зіграти у настільну гру чи влаштувати дитяче свято – ми завжди раді вашій допомозі.

 

Якщо ви майстер краси, ми завжди будемо вдячні за підтримку матусь маленьких пацієнтів, адже немає кращого способу для жінки зняти стрес, аніж приділити собі трішки уваги і потурбуватися про себе.

 

Інша волонтерська діяльність

 

«Запорука» має сторінки у соціальних мережах, де постійно розміщує інформацію про свої проекти. З появою нових напрямків своєї діяльності через війну — підсилення 13 лікарень, запуск гарячої психологічної лінії, реконструкція гуртожитків для людей у статусі ВПО, переобладнання реабілітаційних відділень — історій, які потребують розголосу побільшало в рази.

 

Ваша місія як волонтера – поширення цієї інформації серед друзів, знайомих, колег, запрошення долучитися до сторінки, написати коментар, поділитись враженнями. Все це дає можливість нашому фонду відчувати постійну підтримку. Рухатися. Безупинно робити добро.

 

Ви можете домовитись з ЗМІ чи розмістити історію у своєму блозі, організувати онлайн-розпродажі чи благодійну акцію. Ідей, як ви можете публічною підтримкою привернути увагу багатьох людей до наших історій, – безліч.

 

Ви оператор чи фотограф? В нас завжди знайдеться ексклюзивний матеріал для вас. Не формальний, а живий та щирий. Зі справжніми, не вигаданими, героями.

 

Ви – власник бізнесу? Розмістить банер про добру справу чи людську історію на своїй сторінці та поширіть інформацію серед вашої аудиторії. Багато часу це не займе, а в душі від цього потеплішає.

 

Або ви можете створити свій власний благодійний збір. Ось тут https://razom.zaporuka.org.ua/

 

Це дуже просто. Ви створюєте збір на користь конкретної дитини, підопічного нашого фонду, або на підтримку будь-якого проекту, якій вам припав до душі.

 

Збір можна приурочити до особливого приводу — ювілею, дня народження, річниці весілля тощо. Попросить рідних та друзів підтримати його. Всі кошти одразу надходитимуть на рахунки фонду.

 

Волонтерська допомога – різна, і саме ваша ініціативність урізноманітнює її! Заповніть анкету і приєднуйтесь до нашої команди!

 

Якщо є питання, телефонуйте +38 (044) 501-56-97.

 

АНКЕТА ВОЛОНТЕРА