Стати волонтером

Для того, щоб стати волонтером, не потрібен досвід чи спеціальна освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, хто цього потребує найдужче.

 

Волонтер у лікарні

 

Якщо ви людина, яка вміє зацікавити дітей, яка може просто погратися, провести майстер-клас, почитати книжку, зіграти у настільну гру чи влаштувати дитяче свято – ми завжди раді вашій допомозі.

 

Якщо ви майстер краси, ми завжди будемо вдячні за підтримку матусь маленьких пацієнтів, адже немає кращого способу для жінки зняти стрес, аніж приділити собі трішки уваги і потурбуватися про себе.

 

Волонтер у Центрі «Дача»

 

У Центрі для онкохворих дітей «Дача» постійно проживають 6 родин з онкохворими дітьми. Станьте нашим «дачним» волонтером і подаруйте свою увагу нашим дачникам та дачницям: у центрі можна провести творчі та кулінарні майстер-класи, спектаклі, свято для малих і дорослих, подивитись разом мультик чи допомогти з генеральним прибиранням. Будемо раді зустріти вас на «Дачі»!

 

Волонтер Центру репетиторів

 

Ваш час та здібності педагога – це безцінний дар, яким ви можете поділитися з дітьми. Важкохворі діти обмежені у доступі до навчання через довготривале лікування.

 

В 2015 році волонтери фонду започаткували проект «Центр репетиторів». Студенти 4-5 курсів розробили для пацієнтів Національного інституту раку програму індивідуального навчання. «Центр репетиторів» – це альтернативна школа для онкохворих дітей, де кожен наставник чи наставниця – не строгий шкільний вчитель, а друг, на якого учень може покластися і брати з нього приклад.

 

Інша волонтерська діяльність

 

Запорука має сторінки у соціальних мережах де постійно розміщує інформацію про потреби маленьких підопічних, звіти, історії, нові проекти. Ваша місія як волонтера – це поширення інформації. Поширити пост серед друзів, запросити долучитися до сторінки, написати коментар, поділитись враженнями – все це дає поштовх вашим знайомим допомагати малюкам.

 

Ви можете домовитись з ЗМІ чи розмістити історію у своєму блозі, організувати онлайн-розпродажі чи благодійну акцію. Ідей, як ви можете публічною підтримкою привернути увагу багатьох людей до викликів дитячої онкології, – безліч.

 

Ви оператор чи фотограф? Покажіть світу історію подолання раку вашими очима, щоб кожна людина пережила історію дитини разом з вами.

 

Ви – власник бізнесу? Розмістіть банер на своїй сторінці, роздрукуйте інформаційну листівку та поширюйте інформацію серед вашої аудиторії.

 

Волонтерська допомога – різна, і саме ваша ініціативність урізноманітнює її! Заповніть анкету і приєднуйтесь до нашої команди!

 

Якщо є питання, телефонуйте +38 (044) 361-56-97.

 

АНКЕТА ВОЛОНТЕРА