Стати волонтером

Волонтери для нашого фонду — запорука його існування. Пишаємося і неймовірно вдячні кожному, хто підтримує наші проєкти та допомагає у різних напрямках! 15 років поспіль доводимо, що немає нічого неможливого, коли поруч — небайдужі люди. Якщо ви хочете долучитися до волонтерської спільноти фонду, заповніть, будь ласка, анкету. 

 

⇒ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ВОЛОНТЕРА

Волонтери у лікарні

Щоб стати волонтером, не потрібен спеціальний досвід чи освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, хто цього потребує найдужче. Ми регулярно організовуємо заходи у Національному інституті раку (Київ), Західноукраїнському спеціалізованому медичному дитячому центрі (Львів), а також у родинному домі «Дача» (Київ).

 

Якщо ви вмієте зацікавити дітей грою або будь-якою іншою активністю, ми завжди раді вашій участі у діяльності фонду. Наші волонтери проводять майстерки, читають книги, грають у настільні гри чи просто організовують дитячі свята. Все, що дозволить дітям хоча б на мить забути про лікування та повернутися до звичайних радощів дитинства.

Якою може бути волонтерська діяльність

Організація дозвілля

 

Якщо вам подобається організовувати корисне дозвілля для дітей, майстерки або тематичні заходи, ми з радістю реалізуємо з вами найрізноманітніші ідеї.

 

Інформаційна підтримка

 

Якщо ви працюєте у ЗМІ або маєте власний блог, будемо вдячні за поширення інформації про ініціативи фонду та наших підопічних. Якщо ви оператор чи фотограф, будемо раді вас познайомити з нашими найщирішими героями – хоробрими дітьми та їх рідними.

 

Волонтерська допомога – різна

 

Cаме ваша ініціативність урізноманітнює її. Заповніть анкету і приєднуйтесь до нашої команди!

 

Якщо є питання, телефонуйте +38 (044) 501-56-97

Cтворити власний благодійний збір

На нашій платформі razom.zaporuka.org.ua  ви можете створити збір на користь конкретної дитини, підопічного нашого фонду, або на підтримку будь-якого іншого проєкту фонду, якій вам припав до душі.

 

Збір можна присвятити особливому приводу — дню народженню, весіллю тощо. Розкажіть рідним та друзям, поділіться у соціальних мережах. Усі кошти з вашого збору одразу надходитимуть на рахунок фонду й будуть скеровані на допомогу дитині.