Кручу педалі, щоб вони жили

VII благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном збирає друзів та партнерів! 

Щорічно благодійний фонд «Запорука» організовує велике родинне свято, яке об'єднує тисячі людей навколо спільної мети – підтримки дітей, що лікуються у Західноукраїнському спеціалізованому медичному центрі (ЗУСДМЦ). Цьогоріч зустрічаємось 9 червня біля Національної Опери у Львові, щоб вкотре зробити разом добру справу.

1 000 000 гривень на особливе місце у лікарні

Цього року ми будемо крутити педалі, щоб зібрати 1 000 000 гривень на спеціалізований простір у ЗУСДМЦ для дітей з онкологічними захворюваннями. На зібрані кошти створимо маніпуляційний кабінет з можливістю хірургічного втручання, у якому будуть робити сучасну якісну діагностику та процедури для стабілізації стану дітей.

 

Купуючи квиток на подію, ви робите внесок, що наближатиме досягнення спільної благодійної мети. Придбати квиток можна за посиланням на сайті Kontramarka.

Якщо ви не можете взяти участь у заході, але хочете підтримати створення особливого місця у лікарні, ви можете зробити благодійний внесок на нашому сайті. Усі кошти, зібрані в межах цього проєкту, будуть скеровані на підтримку пацієнтів ЗУСДМЦ.

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

У попередні роки завдяки учасникам велопробігів було відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хімієтерапії лікарні, придбано 5 інфузоматів для онкохворих дітей, а також відремонтовано кабінет функціональної діагностики та оновлене приймальне відділення ЗУСДМЦ. 

Тримаємо хвилю добра!     

Організатор заходу

За підтримки

Офіційний партнер

Партнери заходу