Розвиток громад (1)

Розвиток потенціалу громад

Виклики, спричинені тривалою війною, мають надзвичайно великий масштаб і географічний розподіл. В Україні немає громад, які б не відчули вплив війни у тій чи іншій формі. Окупація, деокупація, руйнування внаслідок російських атак, інтеграція значної кількості ВПО – це реалії, з якими щоденно стикаються громади у різних куточках України.

 


Організації громадянського суспільства, що зосереджені у великих містах, не можуть самостійно забезпечити присутність на місцях та якісну взаємодію з бенефіціарами. Щоб забезпечити швидке та ефективне реагування, потрібна співпраця з громадами та розгалуженою мережею локальних громадських організацій. Багато з таких організацій були створені ініціативними волонтерами після 24 лютого, не завжди мають достатній досвід і потребують допомоги у інституційному розвитку. Тому благодійний фонд «Запорука» налагоджує партнерство з локальними громадськими організаціями, щоб посилювати потенціал громад через обмін досвідом, навчання для колег та спільну реалізацію проєктів.

Новини

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти