Підтримка родин (1)

Підтримка родин у кризових ситуаціях

Кризові ситуації, такі як війна, тяжка хвороба та інвалідність, зазвичай породжують схожі проблеми для родин: тимчасову чи постійну втрату житла, фінансові труднощі, нездатність забезпечити базові потреби, напругу, стрес і депресію, сімейні конфлікти. Ці проблеми здатні зруйнувати родини та залишити людей наодинці з бідою. Але «Запорука» залишається поруч, попри все.

 

Зараз війна загострює проблеми українців. За даними МОМ, в Україні зареєстровано понад 5,1 мільйона ВПО. Серед них і родини, у яких є люди з інвалідністю (30%), діти віком до 5 років (17%), діти віком від 5 до 17 років (42%). Війна забрала у цих людей базові життєві опори. Серед потреб найчастіше називають: фінансова допомога (80%), ліки та медична допомога (36,1%), харчові продукти (29,3%), засоби гігієни (29%) і житло (23,8%).

 

Благодійний фонд «Запорука», розуміючи масштаб гуманітарної кризи в Україні, надає комплексну допомогу вразливим сім'ям, включаючи матеріальну підтримку та ресурси для подолання емоційних та фінансових викликів. Ця підтримка допомагає родинам гідно долати виклики життя у складних обставинах та відновлювати стабільність.

Новини

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти