Якщо потрібна допомога

Фонд «Запорука» допомагає в першу чергу пацієнтам відділень, в яких ми працюємо, а саме: дитячих відділень Національного інституту раку, Інституту нейрохірургії та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.
Ми допомагаємо адресно, купуючи ліки чи медичні витратні матеріали, в тому числі ендопротези, яких немає у лікарні, допомагаємо зі збором коштів на лікування за кордоном, якщо останнє офіційно рекомендоване українськими спеціалістами, організовуємо та сплачуємо діагностику mIBG, яка не проводиться в Україні. Наші спеціалісти можуть надати психологічну допомогу дитині чи рідним. Діти, яким прописана післяопераційна фізична реабілітація, отримують курс лікування у наших фізіотерапевтів у НІРі. Також ми організовуємо свята та допомагаємо дитячим мріям збуватися.
Представники фонду регулярно відвідують вищезгадані лікарні та постійно контактують з лікарями щодо необхідності підтримки пацієнтів.
Якщо ваша дитина є пацієнтом Національного інституту раку або Інституту нейрохірургії і потребує допомоги, контактуйте з представником фонду у відділенні
Людмилою Пелих
Якщо ваша дитина є пацієнтом Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру гематологічного чи хірургічного відділення і потребує допомоги, контактуйте з представником фонду у відділенні
Мар’яною Нич
З питань проживання у Центрі «Дача», телефонуйте
Людмилі Пелих

З питань участі вашої дитини у «Таборі Переможців» чи з інших питань пишіть на info@zaporuka.org.ua чи телефонуйте нам +38 (044) 361-56-97.

Напрями діяльності