Проекти

Центр «Дача»

будинок для родини з онкохворими дітьми.

876096 грн. залучено

1200000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

323904 грн.

Центр «Дача»

Центр «Дача» – це справжній дім для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. Цей центр – єдине місце в Україні, де родини безкоштовно живуть упродовж усього лікування разом із дітьми. За 11 років  існування «Дача» прийняла понад 1100 дітей.

 

 «Дачею» його назвали самі діти, бо для них це місце, де вони відпочивають від виснажливих лікарняних буднів... як на дачі. Це місце, де допоможуть впоратися із болем, де дружать, підтримують одне одного та радіють разом кожному дню.

 «Дача» – це орендований  триповерховий будинок, де одночасно мають можливість проживати відразу 6 родин. Між етапами лікуваннями діти знаходяться на «Дачі», де вони відновлюють сили. Тут їм ніщо не нагадує про лікарню, і в той же час, географічно вони завжди поряд із нею.  Ми створюємо умови, щоби родина могла жити максимально повним, активним, нормальним життям – як в себе вдома. В затишному будинку маленькі «дачники» будують замки, лікують плюшевих ведмедиків і купаються у різнокольорових кульках,  печуть торти і ліплять вареники. «Дача» – це ігри, веселі свята, дні народження, табори, нові друзі, турбота про мам, тат, братиків, сестричок, бабусів та дідусів. «Дача» здійснює дитячі мрії, дає можливість перепочити батькам та підтримує.

 

Батьки часто кажуть, що у лікарні їх дитина лікується, а на «Дачі» просто живе, а навіть більше – оживає. Деяким діткам, аби піднялися аналізи після хімії, потрібно просто потрапити на Дачу, бо тут дім, а вдома стіни лікують.

 

Слідкуйте за новинами «Дачі» у Facebook

Партнери проекту

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти