Данило потребує вашої допомоги!

Данило потребує вашої допомоги!

Два роки поспіль новорічні свята Данило проводив у лікарні. З крапельницею біля ліжка замість ошатної ялинки. Два роки життя 17-річного хлопця вкрала хвороба – агресивний рак кістки. Врятувати майбутнє стало можливо лише одним способом – ампутацією. Зараз Данило може ходити на милицях, але повернути його до активного життя здатен лише протез.

Read more

Порятунок для Георгія!

Порятунок для Георгія!

У Георгія – пухлина мозку, яку терміново необхідно видалити. Проте біда прийшла до хлопчика не одна: операційне втручання йому призначили у спалах коронавірусу, дитяче відділення Інституту нейрохірургії, де планувалась операція, закрите на карантин.

Read more

Діти дітям!

Діти дітям!

Минулого року понад 200 українських шкіл провели «Уроки Доброти» в рамках міжнародної благодійної ініціативи #ЩедрийВівторокДіти. 67 шкіл зібрали 513 000 гривень на підтримку наших підопічних – Віки Соловйової та Васі Давидюка. Щоб уникнути ампутації ніг, їм потрібно було встановити ендопротези вартістю понад мільйон гривень кожен.

Read more

Негайно необхідна допомога Ярославі!

Негайно необхідна допомога Ярославі!

Останні два роки Ярослава бореться проти раку головного мозку. Недуг забрав у дівчинки дитинство і щасливі шкільні роки, а натомість привніс щоденні випробування, від яких залежить її життя. Ще одне з них, окрім раку, – це COVID-19, який послабив й так виснажений дворічним лікуванням організм.

Read more

#ЩедрийВівторокДіти: майстер-клас заради добра!

#ЩедрийВівторокДіти: майстер-клас заради добра!

#ЩедрийВівторокДіти — міжнародна ініціатива в рамках глобального руху #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), направлена на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків.

Благодійний фонд «Запорука» підготував для вас онлайн майстер-класи, які ви можете забронювати за благодійний внесок на допомогу дітям.

Read more