Проекти

Відділення трансплантації кісткового мозку в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові

Це найбільший та найдорожчий проект у галузі охорони здоров’я, здатний зробити трансплантацію кісткового мозку в Україні більш доступною для сотень маленьких пацієнтів щорічно та мінімізувати ризики і витрати на процедуру.

14490960 грн. залучено

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

-14490960 грн.

Щороку в Україні потребують пересадки більше 200 дітей. В середньому її отримують лише 60, які проходять лікування в Національному інституті раку та ОХМАТДИТ - інші діти вимушені їхати за кордон. Якщо була необхідна трансплантація від неродинного донора, пацієнта спрямовували за кордон. Такий вид трансплантації - надзвичайно дороговартісний та має безліч ризиків, пов’язаних з транспортуванням важкохворого. А ще він забирає дорогоцінний час у сім’ї через логістичні та бюрократичні причини. 

Минулого року ми за підтримки фундацій Soleterre та Rosa Pristina розпочали будівництво відділення трансплантації кісткового мозку у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Це найбільший та найдорожчий проект у галузі охорони здоров’я, здатний зробити трансплантацію кісткового мозку в Україні більш доступною для сотень маленьких пацієнтів щорічно та мінімізувати ризики і витрати на процедуру. 

 

У майбутньому відділенні нами здійснено масштабне будівництво трансплантаційних боксів, та закуплено найнеобхідніше для трансплантації обладнання - сепаратор стовбурових клітин та розморожувач плазми крові. На черзі система кріозаморожування, так званий “кріобанк”. Команда фонду, спільно із працівниками лікарні створили навчальний план відповідно до європейських стандартів, згідно з яким команда лікарів щомісяця проводить навчання. Саме ці зусилля зроблять трансплантацію кісткового мозку дітей у Львові реальною у 2022 році. 

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти