Таймлайн

Відділення трансплантації кісткового мозку в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові

Це найбільший та найдорожчий проект у галузі охорони здоров’я, здатний зробити трансплантацію кісткового мозку в Україні більш доступною для сотень маленьких пацієнтів щорічно та мінімізувати ризики і витрати на процедуру.

14490960 грн. залучено

14490958 грн.

Залишилось зiбрати:

-2 грн.

Щороку в Україні потребують пересадки більше 200 дітей. В середньому її отримують лише 60, які проходять лікування в Національному інституті раку та ОХМАТДИТ - інші діти вимушені їхати за кордон. Якщо була необхідна трансплантація від неродинного донора, пацієнта спрямовували за кордон. Такий вид трансплантації - надзвичайно дороговартісний та має безліч ризиків, пов’язаних з транспортуванням важкохворого. А ще він забирає дорогоцінний час у сім’ї через логістичні та бюрократичні причини. 

 

 

Минулого року ми за підтримки фундацій Soleterre та Rosa Pristina розпочали будівництво відділення трансплантації кісткового мозку у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Це найбільший та найдорожчий проект у галузі охорони здоров’я, здатний зробити трансплантацію кісткового мозку в Україні більш доступною для сотень маленьких пацієнтів щорічно та мінімізувати ризики і витрати на процедуру.

У майбутньому відділенні нами здійснено масштабне будівництво трансплантаційних боксів, та закуплено найнеобхідніше для трансплантації обладнання - сепаратор стовбурових клітин та розморожувач плазми крові. На черзі система кріозаморожування, так званий “кріобанк”. Команда фонду, спільно із працівниками лікарні створили навчальний план відповідно до європейських стандартів, згідно з яким команда лікарів щомісяця проводить навчання. Саме ці зусилля зроблять трансплантацію кісткового мозку дітей у Львові реальною у 2022 році.