Проекти

Освітня програма ранньої діагностики онкозахворювань

навчання лікарів первинної ланки щодо онкосимптомів у дітей.

30000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

30000 грн.

Освітня програма ранньої діагностики онкозахворювань

Рак виліковний, якщо вчасно виявлений!

 

За даними Міністерства охорони здоров’я рівень захворюваності злоякісними новоутворюваннями серед дітей в Україна не найвищий у світі, але рівень смертності перевищує світові показники.

 

Одна з головних причин – невчасна і неякісна первинна діагностика.  Здебільшого в спеціалізовані заклади потрапляють діти на пізніх стадіях , коли лікувати хворобу дуже важко, і відсоток одужання вже нижчий. Якщо на першій стадії достатньо хірургічного втручання, то на другій і третій уже застосовують хіміо- і променеву терапії, надзвичайно дорогі методи.

На жаль, більшість наших громадян вважають, що дитина не може захворіти на рак.  Це прикрий результат певного інформаційного вакууму в питаннях обізнаності про дитячу онкологію.

 

Більшість проектів, що їх реалізовують громадські організації, переважно  сконцентровані вже на подоланні наслідків захворювання, а не на актуальності раннього виявлення злоякісних новоутворень. Саме тому  «Запорука» взялася за проект «Попередимо біду», мета якого інформування про результати успішного лікування пухлин у дітей завдяки своєчасній діагностиці. Ми розповідаємо лікарям первинної ланки та батькам про основні симптоми злоякісних новоутворень у дітей, пояснюємо, куди  звертатися при потребі. А також назагал привертаємо увагу громадськості до галузі дитячої онкології.

Партнери проекту

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти