Проекти

Підтримка онкохворих дітей під час війни

Допомагаємо онконедужим дітям з усієї України під час війни та #ПеремагаємоРазом!

300348 грн. залучено

300000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

-348 грн.

На початку війни разом із партнерами нам вдалося лише за кілька днів вивезти підопічних дітей із рідними в мирні країни та забезпечити їм нормальне життя та лікування. Наразі під нашим патронажем у клініках Італії знаходяться 100 сімей.

 

Ми продовжуємо надавати їм не тільки психологічну, а й реабілітаційну підтримку онлайн. Якщо дистанційна психологічна допомога для всіх звична, то фізична реабілітація на відстані — ні. Але ми спробували — і в нас вийшло!

 

Такий формат не менш ефективний, ніж офлайн. Зокрема через те, що в процес активно залучаються рідні. Відповідна командна робота дає гарні результати. І в нас є ідея, як поділитися успіхами наших підопічних, аби надихнути інших.

Незважаючи, що лікування та проживання в Європі для наших підопічних безкоштовне, вони потребують регулярної матеріальної допомоги на щоденні витрати: проїзд, одяг, додаткове харчування, речі, які необхідні для навчання дитини тощо. Тож фонд щомісячно підтримує сім’ї фінансово.

 

Розуміючи також труднощі з комунікацією в чужій країні через незнання мови, для дітей та їхніх батьків організовуємо курси з вивчення італійської. А для кращої адаптації влаштовуємо екскурсії по місту та по країні.

 

Ми продовжуємо бути поряд. Попри все.

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти