Таймлайн

6-річний Іванко потребує допомоги

6-річний Іванко з Харківщини мріє грати у футбол. Але зараз він бореться з важкою формою епілепсії, яка не лікується фармакологічно. Щоб зупинити руйнівну дію хвороби, хлопчику потрібна операція. Вартість лікування — 47 000 грн.

47364 грн. залучено

47000 грн.

Залишилось зiбрати:

-364 грн.

6-річний Іванко мріє грати у футбол. Але зараз він бореться з важкою формою епілепсії, яка, на жаль, є фармакорезистентною – досягти одужання ліками неможливо. Після огляду лікарі нейрохірургічного відділення дитячої лікарні Св. Миколая запланували термінову операцію, аби видалити вогнище FCD і зупинити руйнівну дію епілептичних нападів. На лікування хлопчика потрібно 47 700 грн. Термін реалізації збору – до 31 січня 2024 року.

 

Для родини Івана це черговий виклик. Ще не так давно вони втратили ледь не все через війну – залишили минуле життя та рідну домівку у с. Кам'янка, що у Харківській області, яке вів року з кінця березня було під російською окупацією. Батьки з маленьким сином виїжджали у пошуках більш безпечного місця. Зрештою, вони оселились на Львівщині, де спробували почати нове життя.

 

Попри усі випробування, родина Івана не втрачає надію та віру. Вони розраховують на нашу з вами підтримку. Хлопчик теж не занепадає духом – усміхнений та активний. Хвороба може загальмувати розвиток Івана та стати суттєвою перешкодою для заняття футболом, але разом з вами ми допоможемо здійснити його мрію.

 

Будь-яка сума вашої пожертви буде помічною для Івана!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.