Таймлайн

Збережемо радість у житті Марини

З двох років Марина приймає ліки, але епілепсія не стихає – лікарі наполягають на операції. Родина потребує нашої з вами підтримки, щоб закупити шунтуючу систему для операції на головному мозку. Сума – 43 330 грн.

30599 грн. залучено

43330 грн.

Залишилось зiбрати:

12731 грн.

Марині 15 років. Батьки кажуть,  їй дуже пасує посмішка. Дівчина захоплюється танцями, любить співати. Як і більшість підлітків, хотіла б мати поруч друзів-однодумців. На жаль, через тяжке захворювання дівчинка ізолюється. Їй діагностували епілепсію, яка супроводжується судомами. Через це навіть заняття улюбленими танцями обмежені. Підтримувати дружні відносини для дівчинки складно. Час від часу усмішка зникає з її обличчя, коли лікування йде тяжко. На щастя, є родинна підтримка і теплі стосунки з сестрою. Це додає сил і повертає радість.   

 

З двох років Марина приймає ліки, але хвороба не стихає – лікарі наполягають на операції. Батьки потребують нашої з вами підтримки, щоб закупити шунтуючу систему для операції на головному мозку. Сума – 43 330 грн.

  

Впевнені, що зможемо допомогти! Будь-який внесок буде помічним. Допоможемо Марині не втратити радість життя через хворобу.   

 

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти