Вони сильні, коли ми поруч

В Україні понад 6 тисяч дітей лікується від раку. Вже більше двох років їм доводиться долати виклики тяжкого захворювання в умовах війни. На жаль, рак не боїться ракетних ударів та обстрілів. Тож зараз, як і раніше, ми продовжуємо підтримувати онкохворих дітей та їхніх рідних, аби вони не залишались наодинці зі своєю бідою.

 

Коли ми поруч, вони сильні. Про неймовірну силу дітей ми розповідаємо у життєствердних ілюстраціях, створених на основі реальних історій дітей, які пройшли тривалий шлях лікування онкологічного захворювання й одужали. На цьому шляху їх підтримували рідні, друзі, лікарі та просто небайдужі люди з великими серцями.

Герої та героїні проєкту

Герої та героїні ілюстрацій – це діти, які у різні роки лікувались у теплих стінах особливої лікарні ЗУСДМЦ (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр). Вони згадують, хто був поруч та підтримував їх у процесі одужання та не давав втрачати сили й надію.

 

Невипадково ми розповідаємо історії саме цих пацієнтів. Благодійний фонд «Запорука» 16 років підтримує дітей з онкологічними захворюваннями, а також їхніх рідних. 10 років тому, у 2014 році, ми вперше познайомились з маленькими онкопацієнтами ЗУСДМЦ у Львові, куди приїжджають на лікування діти з різних регіонів України. Відтоді регулярно надаємо медичну та психологічну допомогу тим, хто цього потребує. За роки діяльності ми почули чимало зворушливих історій про неймовірну силу підтримки. До Дня захисту дітей розповідаємо їх, щоб підтримати тих, хто проходить схожий шлях зараз.

Матвій Білаш, 6 років, м. Червоноград

Рік тому сусідська мопсиха Баффі сіла Матвію на груди та почала скавуліти, ніби передчуваючи лихо. І справді, невдовзі лікарі встановили хлопчику діагноз — гострий лімфобластний лейкоз.

Матвійчик обожнює спостерігати за технікою, тому дуже зрадів, що з вікна лікарні видно будівництво автостоянки. Поруч із сином постійно перебуває мама. Вклавши його спати, вмикає нічник і бере до рук голку й нитки, аби вишивати на полотні квіти та відновлювати сили.

Нині Матвійко в ремісії. Він повернувся додому, де на нього чекала товаришка Баффі.

Богдана Дулиш, 9 років, с. Слобідка

Богданці ще не було й двох років, як лікарі діагностували нейробластому. Крихітка мужньо витримувала болісні процедури. Величезне обладнання, з допомогою якого вона проходила опромінювання, здавалося їй космічним кораблем. Мама була поруч і допомагала пройти крізь біль.

Богданка любить усе, що пов'язано з залізницею, адже там працює тато. Він для неї асоціюється зі святом, адже приходив до лікарні, сховавшись за величезну яскраву гелієву кульку. 

Дівчинка нині в ремісії. Співає в церковному хорі, грає на синтезаторі, скрипці та барабанах. Справжня людина-оркестр.  

Данилко Слободян, 11 років, м. Львів

У два роки Данилкові встановили діагноз — нейробластома заочеревинного простору. Після року лікування стався рецидив і довелося ще рік проходити болісні процедури.

Данилко — справжній непосидько. Він стрибав на лікарняному ліжку, навіть коли тромбоцити були «на нулі». Він запросто знайшов би спільну мову з супергероєм Флешем, який пересувається з надзвуковою швидкістю.

Через «хімію» хлопчик деякий час не міг ходити. Батьки віддали його на плавання та купили велобіг, на якому він гасав по лікарні. Завдяки цим заняттям Данилко швидко відновився.

Більше життєствердних історій – на виставці ілюстрацій «Ми сильні, коли ви поруч» у ТРЦ Forum Lviv, яка триває з 30 травня по 31 червня.

Створити особливе місце в лікарні

У межах цього проєкту ми збираємо кошти на оновлення приймального відділення ЗУСДМЦ, щоб створити особливе й затишне місце, де діти зможуть забути про страх і біль, а батьки — отримати додаткову впевненість у тому, що їхнім малюкам надають найкращий можливий догляд.

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Щомісячно близько 600 маленьких пацієнтів потрапляє у приймальне відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові на стаціонарне лікування, і приблизно 500 отримує амбулаторні консультації. Минулого року ми поставили собі за мету — реалізувати масштабне оновлення відділення. Два попередні етапи реконструкції успішно пройдені, попереду — фінальний крок. Зробімо його разом!