RELIEF

RELIEF – масштабний проект з гуманітарної допомоги благодійного фонду «Запорука» у партнерстві з Soleterre за фінансуванням Італійської агенції з розвитку співробітництва AICS. Його мета — комплексна підтримка громад в Київській, Полтавській та Черкаських областях в усіх питаннях, пов’язаних з полегшенням умов проживання українців-вимушених переселенців, яких вони прийняли.

 


RELIEF-підтримка була сфокусована на усіх базових потребах родини. Ми активно взаємодіяли з громадськими організаціями, волонтерами та місцевою владою, аби зробити її більше ефективною. Принципово залучали до співпраці виключно українських виробників, намагаючись таким чином підтримати і їх.

 

В межах проєкту ми системно забезпечували родини з постраждалих регіонів речами першої необхідності (продуктовими наборами, засобами особистої гігієни, побутовою хімією, дровами тощо); підтримували їх психологічно та фінансово.

Створювали умови, аби українці-вимушені переселенці попри все залишилися в своїй країні. Зокрема завдяки потужній підтримці первинної медичної ланки та комунальних закладів (лікарень, фельдшерських пунктів, мобільних бригад, шелтерів, будинків престарілих) ліками, витратними матеріалами, обладнанням, меблями, будівельними матеріалами — усім тим, щоб вони могли повноцінно працювати і надавали потребуючим усі необхідні послуги якісно та вчасно.

Новини

Підтримати діяльність фонду

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти