Таймлайн

Повернути Олексію омріяну юність

Олексій міг би готуватися до вступу в університет, а натомість – змушений боротися за власне життя. Зараз хлопець у комі. Щоб повернути йому омріяне юнацтво, необхідно зібрати 65 000 гривень на обстеження й операцію.

28800 грн. залучено

65000 грн.

Залишилось зiбрати:

36200 грн.

Олексій міг би готуватися до вступу в університет, а натомість –  змушений боротися за власне життя.

 

Родина Посукан з Сумщини. Прикордонні громади області постійно під загрозою ракетних ударів зі сторони росії. Та навіть безпекова ситуація не зупиняла мрії хлопця вступити до омріяного Сумського Державного Університету. 

 

Мама Олена працює на хімвиробництві. Тато Михайло нині безробітний, адже завод, на якому він працював, закрився восени минулого року. Двоє синів, Олексій та Юрій, росли активними та дружніми. 

 

Біда вперше постукала в двері родини Посукан у 2021 році. Тоді старший син Олексій потрапив до лікарні з ішемічним інсультом. Лікування дало позитивний результат і хлопець швидко повернувся до звичного життя. 

 

Однак навесні 2024 році хвороба знову вклала його на лікарняне ліжко. Лікарі діагностували тяжке захворювання – гостру дисеміновану демієлінізацію, гострий розсіяний енцефаломієліт, аутоімунне захворювання (васкуліт). Хлопцеві зробили трепанацію черепа через набряк мозку і нині він перебуває в комі.

 

Батьки роблять все можливе, аби врятувати сина. Кожен день лікування та підтримки коштує дуже дорого. Олексія чекає дообстеження та ще одна операція.

 

Рідні вичерпали всі можливі запаси, їм допомагали близькі та знайомі, а тепер вони звертаються за нашою з вами підтримкою, щоб закупити антибіотик, який потрібен хлопцю у великих дозах щоденно. Щоб зберегти Олексію життя, необхідно зібрати 65 000 гривень. Ця сума покриватиме 10-денний курс антибіотиків. 

 

Кожен ваш внесок важливий. Допоможіть Олексієві стати на ноги, вступити до омріяного вишу та повернутися до занять велоспортом і біатлоном.

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.