Таймлайн

Повернімо Михайлу активне підліткове життя

Після жахливої автотрощі Михайло довгий час пробув у комі, але лікарі, на щастя, врятували його життя. Зараз хлопцю потрібна наша з вами підтримка, щоб повернутися до школи, друзів та спорту, який він так полюбляв.

45600 грн. залучено

45600 грн.

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Михайлу з Івано-Франківщини 15 років. Підліткове активне життя хлопця стало на паузу після страшної автотрощі у листопаді минулого року. Лікарі врятували його життя, попри складну травму голови. Михайлу зробили декомпресійну трепанацію черепа. Тривалий час хлопець перебував у комі, але, на щастя, вийшов з неї. Нещодавно його перевели у нейрохірургічне відділення лікарні Святого Миколая у Львові. Зараз, у такий непростий для хлопця час, батьки, на жаль, не можуть бути поруч з сином, оскільки доглядають за молодшими братами й сестрами вдома. Проте поруч з ним постійно старша сестра Михайла. Ми також хочемо підтримати його. Лікарі наполягають на встановленні індивідуальної пластини Михайлу, щоб зупинити витік ліквору крізь ніс.

 

Вартість виготовлення пластини становить 45 600,00 гривень. Для багатодітної родини Михайла це захмарні кошти, але з вашою підтримкою хлопець отримає належне лікування й повернеться до свого активного підліткового життя.

 

Покажімо хлопцю, що він не один у цій біді. Підтримайте збір будь-якою комфортною для вас сумою. Разом наблизимо одужання!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.