Таймлайн

Подаруємо Софійці безтурботне дитинство

Софійці Гайдук немає ще й року, а вона вже перенесла три операції. Батьки намагались самотужки оплатити лікування, але це виявилось непосильним для них. Зараз потребують нашої підтримки.

41600 грн. залучено

41600 грн.

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Софійка – довгоочікувана дитина у родині

Софійці Гайдук немає ще й року, а вона вже перенесла три операції.

 

Родина швачки і вчителя фізкультури з невеличкого села на Волині з нетерпінням чекала народження донечки. Старший син також мріяв про сестричку і навіть обрав для неї ім'я — Софія.

 

І ось довгоочікуваний день, коли родина Гайдуків дочекалась поповнення. Здавалося, що тепер сім'я заживе на повну. Але через кілька днів після народження Софійці діагностували гідроцефалію, що характеризується надлишковим скупченням рідини в порожнині черепа. 

 

Для родини почалися лікарняні будні і болісні процедури. Мама щоразу після операції плакала від щастя, коли дівчинка відкривала оченята і промовляла: «Та-та». 

 

Родина мужньо переносила всі випробування лікування – робили для донечки усі необхідні вправи та масажі. Завдяки такому дбайливому ставленню Софійка навчилася перевертатися, ставати на ніжки, і навіть почала гратися з братиком маленькими іграшками. 

 

Попри намагання робити все самотужки, родина потребує підтримки. Їм необхідно 41 600 гривень на закупівлю елементів шунтування: клапану та резервуару.

 

Друзі, не будемо байдужими – допоможемо Софійці пройти лікування, аби вона могла й надалі розвиватися, посміхатися рідним і гратися з братиком.

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.