Сильні теж потребують підтримки

Тисячі українських матусь щодня зіштовхуються з викликами тяжкого захворювання своїх дітей. Попри власний страх та біль, вони знаходять сили, щоб залишатися мужніми й ніжними водночас.

Але навіть найсильніші потребують нашої підтримки. До Дня матері, який у світі відзначається 12 травня, благодійний фонд «Запорука» та 1+1 media запрошують усіх небайдужих долучитись до кола підтримки матусь дітей з тяжкими захворюваннями, щоб подарувати їм найцінніше – шанс на одужання! 

Мама завжди поруч

До Дня матері ми створили відео-маніфест, у якому Марічка Падалко, Наталя Островська та Людмила Барбір стали голосами мам, які спонукають людей бути уважними та турботливими щодо тих, хто долає випробування хворобою. 

Презентація відео запланована на 12 травня, 11:00, на всіх майданчиках фонду та 1+1 media. Персональне звернення до мам також записала Алла Мазур – авторка і ведуча інформаційно-аналітичної програми «ТСН. Тиждень».

Історії сильних матусь

Для дітей з тяжкими захворюваннями, у тому числі онкологічними, батьки – це підтримка й опора. Часто саме мами залишаються поруч з дитиною під час тривалого лікування. 

Щодня ми зустрічаємо таких матусь з дітьми у лікарнях і в родинному домі «Дача». Чуємо їхні історії. І залишаємось поруч. Пропонуємо і вам познайомитися ближче з цими жінками і стати для них підтримкою.

Знайомтеся: це Юлія. Разом із донькою Міланою вона проживає у нас на «Дачі». Доки мама з донькою налаштовуються на складну операцію, їх підтримує старший син і брат. 

Читайте їхню історію за посиланням.

Це Оля з Коломиї. Ми познайомились з її родиною на київській «Дачі». Тут вони проживали разом під час лікування своєї «зозуленьки» — донечки Юлі.

Читайте їхню історію на сайті Elle Ukraine.

Алеся з сином Дмитром приїхали на «Дачі» з містечка Арбузинка, що на Миколаївщині. Син лікується пів року. Ліки діють, є позитивний результат. 

Читайте їхню історію на сайті Elle Ukraine.

Навіть найсильніші потребують нашої підтримки

Долучайтесь до кола підтримки матусь дітей з тяжкими захворюваннями!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Усі кошти, зібрані в межах цього проєкту, будуть скеровані на ліки та витратні матеріали для лікування дітей у таких медичних закладах:

- Національний інститут раку (Київ) 

- Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова (Київ)

- Охматдит (Київ)

 - Західноукраїнський спеціалізований медичний дитячий центр (Львів)

Партнери проєкту: