Таймлайн
Лагерь победителей
ежегодный летний лагерь, на который собираются подопечные фонда разного возраста.
200000 грн.
Залишилось зiбрати:
200000 грн.
Лагерь победителей
Дважды в год «Запорука» организует «Лагерь победителей», который принимает полсотни детей из разных уголков Украины.
Опыт западноевропейских стран показывает, что бывшие пациенты онкогематологических отделений нуждаются в психологической реабилитации для минимизации психической травмы, полученной от болезни. «Лагерь победителей» учит детей жить в «новом-старом мире», правильно коммуницировать с социумом и снова вернуться к жизни «до болезни».
Кроме того, «Лагерь победителей» помогает преодолевать стереотип о фатальности онкологической болезни у детей. Мы хотим показать положительный пример для тех, кто еще продолжает свою борьбу, чтобы добавить детям и родным веры и сил для борьбы с болезнью.
Рак – не приговор. И наш лагерь тому подтверждение.
Новости проекта
Цього року завдяки підтримці Львівської міської ради та партнерів під час благодійного велопробігу було зібрано 1000000 гривень на створення маніпуляційного кабінету у ЗУСДМЦ для дітей з онкологічними захворюваннями.
Цього року завдяки підтримці Львівської міської ради та партнерів під час благодійного велопробігу було зібрано 1000000 гривень на створення маніпуляційного кабінету у ЗУСДМЦ для дітей з онкологічними захворюваннями.
Другий етап реконструкції приймального відділення ЗУСДМЦ у процесі й от-от ми його завершимо, але для цього нам потрібна ваша підтримка та підсилення. Завдяки зібраним коштам ми якнайшвидше фіналізуємо розпочаті роботи
Другий етап реконструкції приймального відділення ЗУСДМЦ у процесі й от-от ми його завершимо, але для цього нам потрібна ваша підтримка та підсилення. Завдяки зібраним коштам ми якнайшвидше фіналізуємо розпочаті роботи
- З картки
- За реквізитами
- СМС
- З-за кордону
Банківським переказом
Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!
Райффайзен Банк Аваль:
Через СМС
Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.
Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.
SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.
Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!
SMS 88077Допомога з-за закордону
Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.
З-за кордонуДругие наши проекты
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ