Таймлайн

Ще один шанс на одужання для Кості

Костю ми знаємо й підтримуємо не перший рік. Зараз він готується до пересадки стовбурових клітин, до якої допоможе підготуватися препарат «Плериксафор». 

35000 грн. залучено

35000 грн.

Залишилось зiбрати:

0 грн.

З Костею ми знайомі вже не перший рік. Підтримуємо його на різних етапах боротьби з важкою хворобою — саркомою Юінга.

 

Хлопчині за три роки лікування довелось пройти крізь операцію, блоки хімієтерапії, складну реабілітацію тощо. Важка хвороба то відступить, то знову підступно нагадає про себе рецидивом. Костя  — сильний хлопчина. Він став одним з героїв нашої книги «Ніколи не здавайся!» для підтримки та мотивації дітей, які проходять реабілітацію після лікування онкопатології. Костя  — взірець мужності для дітей, що проходять схожий шлях. Але зараз йому потрібна наша підтримка й допомога. Хлопець проходить лікування у Національному інституті раку і готується до наступного кроку — пересадки стовбурових клітин. Організм підлітка виснажений і потребує додаткової стимуляції перед процедурою відбору клітин. У цьому може допомогти препарат «Плериксафор».

 

Вартість ліків висока для родини — 35 000 гривень. Але у Кості та його рідних є ми. Друзі, якщо згуртуватися, суму можна зібрати доволі швидко. Віримо у вашу згуртованість!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.