Таймлайн

Інструменти для продовження життя

У дитячому відділенні Національного інституту раку проводять близько 200 операцій на рік. Зараз лікарям необхідні спеціальні ножиці-затискачі, які дозволяють хірургам швидко та точно фіксувати та утримувати тканини під час операцій.

50906 грн. залучено

60000 грн.

Залишилось зiбрати:

9094 грн.

У дитячому відділенні Національного інституту раку проводять близько 200 операцій на рік. Життя дітей рятують талановиті українські лікарі, справжні професіонали своєї справи. Але ефективність їхньої майстерності під час операцій залежить у тому числі від інструментарію, який допомагає забезпечити точність та швидкість виконання операцій.

  

Лікарі відібрали найбільш придатний тип ножиць-затискачів, які дозволяють хірургам швидко та точно фіксувати та утримувати тканини під час операцій. Операція з такими ножицями загалом сприяє зменшенню часу, необхідного для проведення процедур. Використання ножиць-затискачів дозволяє також уникнути надмірного травмування тканин та органів під час операцій, оскільки забезпечує точний та надійний захват та утримання. Все це безпосередньо впливає на результат проведеної операції та подальшого відновлення маленьких онкопацієнтів.  

 

Зараз Національний інститут раку не має можливості закупити інструментарій самостійно, але операційна для дітей має бути укомплектована завжди, щоб вчасно надавати належну допомогу дітям.  

 

Ми як фонд 15 років підтримує дитяче онкологічне відділення НІРу, тому не можемо залишити без уваги їхній запит. Друзі, підтримайте наших лікарів, аби вони продовжували лікувати українських дітей вдома. 

 

Вартість операційного інструментарію – 60 тисяч гривень. Пам’ятаймо, що маленьких пожертв не буває – будь-яка сума допоможе закрити збір якнайшвидше та придбати необхідні інструменти. 

 

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.