Таймлайн

Дихати = жити!

Допоможімо маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії дихати вільно — збираємо кошти на ремонт апаратів штучної вентиляції легень.

60000 грн. залучено

60000 грн.

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Близько 30 дітей щомісячно проходять лікування у відділенні дитячої реанімації в Інституті нейрохірургії. На жаль, відділення може призупинити свою роботу для важкохворих пацієнтів, адже апарати штучної вентиляції легень потребують заміни важливих деталей. Необхідно терміново відремонтувати два апарати. Вартість ремонту — 60 тисяч гривень.

 

Професійні нейрохірурги проводять унікальні операції на головному мозку, але без реанімаційних заходів повне відновлення маленьких пацієнтів неможливе. Апарат ШВЛ допомагає дихати, якщо під час лікування дитина не здатна це робити самостійно. На жаль, так часто буває. Тому ми хочемо якнайшвидше забезпечити ремонт апаратів ШВЛ, щоб діти отримували належне лікування та відновлення.

 

Друзі, долучайтеся до збору! Допоможіть маленьким пацієнтам з Інституту нейрохірургії дихати!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.