Таймлайн

Бачити світ без болю

Михайлик – довгоочікувана дитина. Зараз йому всього лише 7 місяців, а вже доводиться боротися за життя без болю. У хлопчика виявили краніостеноз – раннє закриття черепних швів. Батьки мають зібрати 140 тисяч гривень на витратні матеріали для операції.

144150 грн. залучено

140000 грн.

Залишилось зiбрати:

-4150 грн.

Михайлик – довгоочікувана і єдина дитина в сім’ї. Зараз йому всього лише 7 місяців, а вже доводиться боротися за безтурботне дитинство. У хлопчика виявили краніостеноз – раннє закриття черепних швів, що сприяє обмеженому обʼєму черепа, його деформації та внутрішньочерепній гіпертензії. Якщо не провести оперативне втручання вчасно, хвороба може призвести до сліпоти.

 

Малюк обожнює купатися, повзати та навіть намагається вимовляти свої перші склади. Але це все може невтішно змінитися, якщо вчасно не зробити операцію...

 

Батьки роблять все можливе, аби врятувати єдиного сина. Впродовж усього лікування вони за власні кошти зверталися до спеціалістів із різних лікарень, проводили обстеження та купували ліки. Зараз їм потрібно знайти 140 тисяч гривень на витратні матеріали для операції. Це вже складно для молодої родини, тож вони дуже сподіваються на нашу з вами підтримку.

 

Друзі, долучайтеся до збору! Допоможемо батькам подарувати щасливе дитинство сину!

  • З картки
  • За реквізитами
  • СМС
  • З-за кордону

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Банківським переказом

Зробити благодійний внесок нашому фонду можна банківським переказом через ваш мобільний банкінг чи у відділенні. Будь-яка сума — важлива!

Райффайзен Банк Аваль:

Р/р:
UA293808050000000026005552959
Текст скопійовано
Код ЄДРПОУ:
35911054
Текст скопійовано
Одержувач:
БФ "Запорука"
Текст скопійовано
Код банку (МФО):
380805
Текст скопійовано
Банк одержувача:
"Райффайзен Банк Аваль" у м. Київ
Текст скопійовано
Призначення платежу:
благодійна пожертва
Текст скопійовано
Реквізити інших банків та в інших валютах

Через СМС

Надсилаючи смс на номер 88077, ви перераховуєте 15 гривень з вашого телефонного рахунку на проекти допомоги дітям.

Послуга дійсна для усіх українських мобільних операторів, окрім абонентів контрактної форми обслуговування.

SMS можна надсилати необмежену кількість разів. Повідомлення може бути без тексту. Натомість після відправлення вам має прийти сповіщення про підтвердження платежу.

Абсолютно всі гривні йтимуть на благодійність. Щоквартально ми публікуємо звітність, на що саме витрачені зібрані кошти!

SMS 88077

Допомога з-за закордону

Оплата з-за кордону відбувається через міжнародну платформу GlobalGiving, яка приймає платежі з більшості країн світу в різній валюті. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити необхідну допомогу в Україні тим, хто цього потребує.

З-за кордону
Регулярний платіж
Регулярний платіж
Детальна інформація
Оплата у крипті
Оплата у крипті
Допомогти
Чат-бот Telegram
Чат-бот Telegram
Допомогти
Чат-бот Viber
Чат-бот Viber
Допомогти

 

Якщо в межах збору на цей проєкт ми зберемо більше коштів, аніж планували, або з будь-яких інших причин проєкт буде не актуальним, то кошти будуть скеровані на інші проєкти підтримки важкохворих дітей. Коли ви здійснюєте адресне пожертвування на цей проєкт, то даєте згоду на перерозподіл й використання коштів в інших проєктах фонду. Сума пожертвування не підлягає поверненню.