ГАРЯЧА ЛІНІЯ за номером 0 800 4000 23 працює:
1f538безкоштовно та цілодобово
1f538по всій території України
1f538з усіх мобільних операторів
1f538для дзвінків із-за кордону +38 050 493 03 07
Цьогорічний вересень і початок навчального року наповнені тривожністю, страхами та збентеженістю. Думки батьків кардинально розділилися – хтось активно підтримує офлайн-навчання. Інші не можуть уявити, як це відбуватиметься в умовах воєнного часу.
Як підготувати дитину та себе до початку школи?
1f9e1Яке б рішення ви не прийняли – очне навчання чи дистанційне – це буде правильно саме для вас та вашої родини. Будь-яка війна має закінчення. Така ситуація, як зараз, не буде вічною.
1f9e1Пам’ятайте, спокійна мама – спокійна дитина. Якщо маєте багато страхів та тривог, не варто їх всі озвучувати
дитині. Це може мати негативний вплив на психологічний стан.
1f9e1Потрібно бути готовими, що когнітивні здібності дітей можуть дещо погіршуватися, адже тепер нас всіх оточує надмірна кількість стресових факторів. Ваша залученість та увага має бути більшою, особливо на початку навчання. Головне – не критикуйте.
1f9e1Якщо дитина вже давно не відвідувала школу, разом прогуляйтесь тим маршрутом, яким учень чи учениця буде ходити щодня.
1f9e1Проговоріть із дитиною алгоритм дій під час сирени. Хай до школи дитина візьме улюблену невеличку іграшку або іграшку-антистрес. Це нагадуватиме про дім та заспокоюватиме.
1f9e1Перед початком навчання дитина може тривожитися та переживати. Подаруйте їй більше тактильності, більше обіймів та підтримки.
1f9e1Влаштуйте невеличке домашнє свято з нагоди першовересневого Дня знань. Зараз діти вкрай потребують позитивних емоцій.
1f9e1Не забувайте про режим. Навіть якщо ваша дитина буде навчатися онлайн, вже час відкорегувати режим сну, відпочинку.
1f9e1Просто будьте поруч – разом набагато легше впоратися з будь-якими труднощами.
Blog 1024x1024