1 квартал 2020 року: майже 200 дітей та їх рідних отримали психологічну підтримку
Шлях до одужання – це не тільки закупівля ліків чи проведена операція. Це також плідна робота з психологом, який допомагає знайти внутрішній спокій та впевненість у своїх силах протягом лікування.
Для чого потрібна психологічна підтримка дитині та її родичам?
Психологічна підтримка дітей та їхніх сімей під час лікування, а також у центрі для онкохворих дітей «Дача» в доопераційний і післяопераційний період, спрямована на стабілізацію емоційного стану. Наші психологині пропрацьовують з малюком страхи і тривогу, допомагають знайти внутрішній ресурс для подолання хвороби та налагодити спілкування з лікарем.
Яка користь для медпрацівників?
Кожен фахівець пропускає історію малюка через себе і не завжди ладен говорити про складні речі доступною мовою. Повідомити про діагноз пацієнту чи про те, що лікування не призвело до ремісії; налаштувати на майбутню операцію, обговорити особливості лікування дитини – кожен етап комунікації лікаря забирає багато сил і енергії. Лікарям та медсестрам необхідні консультації психолога, аби уникнути емоційного вигорання та покращити навички спілкування з дитиною і сім’єю.
За перший квартал 2020 року психологічну допомогу отримали 195 дітей, рідних та медпрацівників з відділень Національного інституту раку, Інституту нейрохірургії та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.
Психологічну підтримку допомагають надавати наші партнери Fondazione Soleterre ONLUS та Українська біржа благодійності і такі великі компанії, як IDS Group та Пластікс-Україна. Дякуємо партнерам, що неодноразово піклуєтеся про всіх, хто бореться проти раку і перемагає його: від дитини до лікаря!