Проекти

Врятувати мрію Вікторії

Третього жовтня лікарі повідомили жахливу новину про дуже велику пухлину в голові дитини. І тепер всі разом боремося за її життя. Попереду чекає як мінімум 2 складні операції, а далі направлення в онкоцентр з подальшим лікуванням. Збір на витратні до операції для маленької мрійниці.

50000 грн. залучено

50000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Молода сім'я переселенців з Харкова, тато, мама та дуже бажана донечка Вікуся. Вікуся як сонечко завжди весела та активна, дуже любить спілкуватися і знайомитись з новими людьми, з усіма знаходить спільну мову.

 

Вона справжня дівчинка, любить сукні і своє довге волосся, хоче відростити косу як у Рапунцель. Мріє і часто просить Бога, щоб скоріше закінчилась війна і вона повернулась додому до рідного міста. З поверненням хоче завести котика, а поки кормить котиків на вулицях Хмельницького.

Третього жовтня лікарі повідомили жахливу новину про дуже велику пухлину в голові дитини. І тепер всі разом боремося за її життя. Попереду чекає як мінімум 2 складні операції, а далі направлення в онкоцентр з подальшим лікуванням.

 

«Я вірю, що наша переможниця Вікторія зможе подолати цю страшну хворобу. Обов'язково виросте та здійснить свою мрію стати відомою співачкою і танцівницею»- пише мама.

 

Збір 50 тисяч на витратні до операції для маленької мрійниці.

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти