Проекти

Врятуйте Костика від гідроцефалії!

Терміново необхідно встановити шунтуючу систему, щоб врятувати хлопчика від незворотних наслідків хвороби.

20000 грн. залучено

20000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

У 8 місяців увесь світ такий невідомий, проте щодня ти вивчаєш його нові сторони завдяки люблячій мамі та оточенню. На жаль, інколи цей світ зжимається до лікарняних стін, і щодня ти бачиш лише одне й те ж саме місце, а ще чомусь мама стривожена - її смуток легко зчитати з обличчя. 

 

Навіть у такому віці, коли не до кінця зрозуміло, що відбувається навколо, всередині росте тривога, що щось не так. Це відчувають на підсвідомому рівні всі, і малюки - не виняток. Коли хвилювання зростають, тільки дужче хочеться в обійми до мами і більше не бачити дорослих в білих халатах, які роблять боляче. Як тут зрозуміти, що вони рятують твоє життя? 

Восьмимісячним малям поступив на лікування Костик до Інституту нейрохірургії з Луганської області. У хлопчика гідроцефалія, через що терміново необхідно встановити шунтуючу систему, щоб врятувати його від незворотних наслідків хвороби. 

 

Всі витратні ми поставили до відділення, провели першу операцію, а тепер на черзі наступна зі встановлення шунту вартістю у 20 000 гривень. Допоможіть Костику зростати без болю та страждань вже зараз. 

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти