Проекти

Врятуємо сотні життів разом!

Дитячий рак – хвороба виліковна, але одужання залежить не тільки від вправності лікарів чи наявності препаратів.

27817 грн. залучено

398124 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

370307 грн.

Про проект

Дитячий рак – хвороба виліковна, але одужання залежить не тільки від вправності лікарів чи наявності препаратів. Обладнання, що забезпечує вчасну діагностику і постійний контроль, має не менш вирішальне значення. На жаль, у відділення українських лікарень нові технології потрапляють в останню чергу, і медиками доводиться витискати останні сили з апаратів, що давно не здатні працювати на повну потужність.

 

Не здатні давати відповіді на питання, які визначають дитячі життя. У відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру лікують дітей із захворюваннями системи крові. Для цих пацієнтів важливий регулярний контроль усіх біологічних рідин організму, щоб визначити: яка стадія хвороби? Чи є прогрес у лікуванні? Чи залишилися уражені клітини крові? Відповіді на ці й інші питання медики знаходять за допомогою цитоцентрифуги.

Лікарня використовує цитоцентрифугу для приготування 400 зразків у рік. На жаль, обладнання вже застаріле і у будь-який момент може повністю вийти з ладу. У Львові подібного обладнання немає у жодній іншій лікарні, а передавати в інше місто біологічні рідини неможливо, тому що клітини швидко руйнуються. Відсутність необхідного обладнання означає зупинку лікування дітей.

 

Нова центрифуга – більше можливостей для лікарів. Якісніші цитопрепарати, їх швидша обробка, 23 програми у пам’яті, 100% клітин переносяться у флакон з фіксатором, що дозволяє уникнути фази висихання клітин. Є можливість проведення додаткових чи повторних тестів без повторного взяття зразків. До того ж, цей апарат не потребує високовартісних матеріалів для роботи.

 

Це порятує сотні життів дітям! І ми можемо зробити це диво разом!

Партнери проекту

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти