Проекти

Терміново необхідна допомога маленькій Єлизаветі!

Єлизаветі всього півроку, проте вже в такому віці вона бореться з недитячими викликами життя. У дівчинки виявили серйозну деформацію голови - раннє закриття черепних швів або краніосиностоз.

109180 грн. залучено

109180 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Єлизаветі всього півроку, проте вже в такому віці вона бореться з недитячими викликами життя. У дівчинки виявили серйозну деформацію голови - раннє закриття черепних швів або краніосиностоз. Така патологія спершу викликає нудоту й судоми, а потім завдає все більшого удару маленькому організмові через пошкодження внутрішніх органів та перекосу щелепи і вилиць.

 

 Хвороба доньки - ще той шок для молодих батьків, які так сильно чекали на її появу. Результати КТ приголомшили їх, як і кожного, хто хоч раз зіштовхувався з тяжким недугом рідної дитини. Адже при тривалому очікуванні та народженні дитини хочеться оберегти її від будь-яких негараздів. 

Щоб врятувати маленьку Лізу, необхідно терміново встановити спеціальні пластини, які попереджають невідворотні наслідки хвороби. Завдяки операції дівчинка розвиватиметься, як всі діти. Вартість таких пластин становить 100 000 гривень, які необхідні вже в лютому, коли проводитиметься операція. Їх у молодої родини, де працює лише тато, а мама доглядає донечку й недосипає через постійний страх за найдорожче в житті, немає. Проте якщо кожен з нас пожертвує 10-50-100 гривень, зможе врятувати малечу й повернути прості моменти щастя у життя її родини.

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти