Проекти

#ЩедрийВівторокДіти: майстер-клас заради добра!

#ЩедрийВівторокДіти — міжнародна ініціатива в рамках глобального руху #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), направлена на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків. Благодійний фонд «Запорука» підготував для вас онлайн майстер-класи, які ви можете забронювати за благодійний внесок на допомогу дітям.

7770 грн. залучено

100000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

92230 грн.

#ЩедрийВівторокДіти  — міжнародна ініціатива в рамках глобального руху #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), направлена на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків.

Благодійний фонд «Запорука» підготував для вас онлайн майстер-класи, які ви можете забронювати за благодійний внесок на допомогу дітям. 

 

1. “Фінансове мислення. Кишенькові гроші”.

Фінансова грамотність - це те, що варто знати з самого дитинства! Уляна Дорош, бізнес-консультантка та власниця івент агенції ART Prostir, навчить фінансового планування, розповість про те, як ощадливо витрачати кишенькові гроші.

 

Дата: 27 листопада, 12:00 - 13:00. Онлайн зустріч відбудеться у програмі Zoom, яку необхідно заздалегідь встановити на ПК або ноутбук та зареєструватись. Посилання на зустріч ви отримаєте за день до події, аби встигнути розіслати усім учням. 

 

2. «Урок доброти»

Дата: 1 грудня, 11:00 – 11:45, або 12:30 - 13:15. Хто такі благодійники, чи благодійність – це тільки про гроші, найвідоміші благодійники світу та найкумедніші добрі вчинки. Історії з життя про добро, любов та добрі вчинки від засновниці фонду «Запорука» Наталії Оніпко. 

 

Онлайн зустріч відбудеться у програмі Zoom, яку необхідно заздалегідь встановити на ПК або ноутбук та зареєструватись. Посилання на зустріч ви отримаєте за день до події, аби встигнути розіслати усім учням. 

3. "Як зробити аватарки для соцмереж у програмі Adobe Photoshop" 

Хочете виділятися у соцмережах? Перше, що ми бачимо - це аватарка. Саме тому викладачка Львівської Академії СТАРТ_ІТ Ірина Балдіна розкаже та покаже на своєму майстер класі, як зробити у програмі Adobe Photoshop крутий та унікальний аватар. Майстер-клас найкраще підійде для учнів 12-15 років. УВАГА! Для участі необхідно мати встановлену на комп’ютері чи ноутбуці програму Adobe Photoshop. 

 

Дата: 1 грудня 17:00 - 18:00. Для участі необхідно мати аккаунт у google, наприклад, пошту gmail, адже онлайн зустріч відбудеться у Google Meet. Також вам необхідно пройти реєстрацію за посиланням: https://bit.ly/3pmD5zN, після чого ви отримаєте посилання на онлайн подію. 

 

4. "Мульт у програмі Animaker".

Хто не мріяв зробити власний мультик? На майстер-класі викладачка  Львівської Академії СТАРТ_ІТ Христина Дикун розкаже і покаже як створювати анімаційні мультфільми у програмі Animaker. Цей майстерклас буде найбільш цікавим дітям 8-11 років.

 

Дата: 2 грудня 18:00 - 19:00. Для участі необхідно мати аккаунт у google, наприклад, пошту gmail, адже онлайн зустріч відбудеться у Google Meet.  Також вам необхідно пройти реєстрацію за посиланням: https://bit.ly/3pmD5zN, після чого ви отримаєте посилання на онлайн подію. 

 

 5. “Стань тим, ким ти мрієш!”

Школярі часто мріють в майбутньому стати відомими та популярними, бути схожими на своїх кумирів на сцені чи в кіно. Ця онлайн зустріч саме для таких дітей та підлітків, адже власним досвідом буде ділитися один з найвідоміших молодих виконавців на українській музичній сцені, номінант премії YUNA2018 - співак Ivan NAVI. Маючи мільйонні перегляди на youtube та беручи активну участь у благодійності, цьому артисту точно є про що розповісти, та як надихнути молодь до добрих справ! 

Дата: 3 грудня 13:00 - 14:00. Онлайн зустріч відбудеться у програмі Zoom, яку необхідно заздалегідь встановити на ПК або ноутбук та зареєструватись. Посилання на зустріч ви отримаєте за день до події, аби встигнути розіслати усім учням. 

 

 

Перед початком кожного майстер-класу ви познайомитесь з організаторами  #ЩедрийВівторокДіти і дізнаєтесь більше про  те, як добрі справи і волонтерство змінюють світ!

 

Ми не встановлюємо фіксовану ціну на участь у майстер класі, будь-який зручний вам внесок – це допомога онкохворим дітям. 

 

Обов’язково вказуйте свій номер телефону у формі для внесків і координатор акції зателефонує Вам з деталями. 

 

Нагадуємо, що усі учасники Всеукраїнського дня доброти #ЩедрийВівторокДіти, зможуть також долучитися до конкурсу та виграти цінні подарунки для школи.

 

Деталі про конкурс за посиланням https://dobri-spravy.zaporuka.org.ua/

 

Змінюємо світ разом!

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти