Проекти

Подарувати одужання Аркадію

Попереду ще тривалий шлях до одужання з супровідними ліками. Прокласти цю дорогу життя може кожен з нас й допомогти родині знову побачити свого хлопчика здоровим і щасливим. Підтримайте Аркадія благодійним внеском зараз!

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Аркадію трохи більше 4 років. Його цікавить все: динозаври, косатки, мудруваті конструктори “Лего”. Жоден діснеївський мультик малюк теж не пропустив. Особливо любить переглядати “Як приборкати дракона” - за словами мами, у хлопчика вдома вся колекція статуеток Беззубика, так йому полюбився цей герой. 

 

В Аркадія нейробластома. Велика пухлина несла загрозу й була важко операбельною, проте хірургам вдалося її видалити й врятувати життя. Зараз найголовніше - зберегти його, щоб жоден мультик не ставився на паузу через болісні процедури, динозаврів можна було знов розглядати в музеї, про косаток читати не лише в яскравих енциклопедіях, а й помандрувати до їхньої батьківщини, щоб зустріти їх вживу. 

“Раніше я самотужки знаходила гроші, коли ще Аркадій проходив хімієтерапію. Вперше сталося так, що доводиться звертатися до людей, до фондів, бо далі вже не потягну”, - ділиться мама, яка до операції власними силами сплачувала лікування сина. Її чоловік захищав Україну на Сході, і після повернення з АТО отримав інвалідність, через що його не допускають до роботи. 

 

Зараз хлопчик в реанімації. Попереду ще тривалий шлях до одужання з супровідними ліками. Прокласти цю дорогу життя може кожен з нас й допомогти родині знову побачити свого хлопчика здоровим і щасливим. Підтримайте Аркадія благодійним внеском зараз!

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти