Проекти

Подаруйте Іллі можливість повернутися до життя!

Ілля з 6 років відданий великому тенісу, а на його рахунку безліч виграних спортивних турнірів. Кожен його вихід на тенісний корт - це боротьба за перемогу та випробування власних сил на витривалість. Зараз Іллю випробовує на міць рак.

20100 грн. залучено

20000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

-100 грн.

Ілля з 6 років відданий великому тенісу, а на його рахунку безліч виграних спортивних турнірів. Кожен його вихід на тенісний корт - це боротьба за перемогу та випробування власних сил на витривалість. Зараз Іллю випробовує на міць рак: злоякісна пухлина, яку помітили лікарі на МРТ, виявилася такою великою, що її навіть неможливо видалити повністю.

Пухлина - не єдина біда, яка прийшла до хлопчика. Легені Іллі вразило запалення, через що він вже другий тиждень поспіль знаходиться в реанімації у штучній комі. 

 

Кожен день мами, яка постійно поруч з сином, заповнений нескінченними списками препаратів вартістю в тисячі гривень. Бюджет родини повністю виснажений, а з кожним днем потреба у ліках лише зростає. Єдина надія Іллі та його мами лягає на наші з вами плечі, і бути осторонь в такій ситуації не можна. 

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти