Проекти

Підтримайте Сашка у боротьбі за життя!

Саша мріє жити. Жити так, щоб не боятися зробити зайвий рух головою. Ми можемо допомогти здійснити цю мрію, лише об'єднавши спільні зусилля.

40000 грн. залучено

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

-40000 грн.

Сашу життя випробовує не по-дитячому: тато рано пішов з родини, мама тяжко хворіла, а тому хлопцю часто доводилося знаходити підробіток, щоб купувати їй ліки. Згодом мами не стало, і юнак залишився під опікою рідної тітки.
Головна пристрасть Саші - спорт. Футбол та хортинг (вид східної боротьби) допомагали йому виплескувати емоції й знаходити новий стимул жити, досягати висот. Проте наприкінці минулого року хлопчика спіткала ДТП - тяжка відкрита черепно-мозкова травма, майже місяць у комі, декілька операцій на обличчі. Важким наслідком травми став дефект черепної коробки.
Для усунення дефекту встановлюють спеціальні пластини, які тримають форму черепу. Операцію готові провести у Інституті нейрохірургії у Києві, але дороговартісні пластини потрібно придбати самостійно. Також необхідні витратні на операцію і ліки на післяопераційний період. Загалом це 40 тисяч гривень, яких у тітки Саші немає.
Саша мріє жити. Жити так, щоб не боятися зробити зайвий рух головою. Ми можемо допомогти здійснити цю мрію, об'єднавши зусилля заради його життя.
Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти