Проекти

"Метотрексат" для Ярослава

Лікування відкладати не можна навіть на день. Зараз, за протоколом, Ярославу призначили хіміотерапію з препаратом “Метотрексат”.  

16000 грн. залучено

16000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Ярослав лікується від раку і змушений тимчасово відмовитися від активного життя. Хлопець не може грати на акордеоні та фортепіано, хоча нещодавно закінчив музичну школу. І не може вдосконалюватися у програмуванні, хоча з захопленням розпочав здобувати освіту у цій сфері. Онкохвороба усе поставила на паузу.

 

Лікування, однак, відкладати не можна навіть на день. Зараз, за протоколом, Ярославу призначили хіміотерапію з препаратом “Метотрексат”.  

Незважаючи на усі негаразди, Ярослав не втрачає оптимізму і  почуття гумору. Коли трохи краще себе почуває – тренується, щоб не втрачати сили. Вірить у перемогу над хворобою. Вірить, що знайдуться люди, які допоможуть йому перемогти.    

 

Завдяки підтримці небайдужих донорів Ярослав вчасно пройшов лікуванням препаратом “Метотрексат” до операції, але зараз на нього чекає післяопераційний курс. Державні поставки призупинено, тому ми самотужки збираємо на курс для Ярослава - підтримайте його у боротьбі за життя вже сьогодні!

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти