Проекти

Діти допомагають дітям! #ЩедрийВівторокДіти

Підтримка вашого закладу зцілює сотні дітей. Переможемо дитячий рак разом!

300 грн. залучено

500000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

499700 грн.

Більше 1,5 мільйонів благодійних гривень школярі та вчителі з усієї України зібрали протягом “Уроків Доброти” за останні чотири роки! Тисячі дітей об’єднувалися, щоб рятувати дітей від раку. 

 

Спільно з Zagoriy Foundation ми знову пропонуємо школам та дитсадкам долучитися до ініціативи й плекати добрі справи разом! “Уроки Доброти” гуртують українських учнів навколо доброчинності та милосердя. Усім класом змайструвати добрі поробки, влаштувати копійковий батл чи провести фестиваль талантів – безліч яскравих ідей учнів та вчителів допоможуть Сашкові після операції зробити перші кроки, Юлі – повернутися за парту, а Іринці – побачити друзів та рідних, які через лікування залишалися в рідному місті. 

 

Цього року “Щедрий Вівторок” відбудеться онлайн, проте він буде не менш яскравим та корисним для дітей. Пізнавальні майстер-класи по відеозв’язку, онлайн-аукціони та конкурс з крутими цінними призами – все це взамін на доброту отримає ваш клас чи група. 

Кожна дитина, що бореться проти раку, могла би бути другом чи однокласником вашим учням. В них так само є хобі, бажання вивчитись і вступити в омріяний виш, а ще – мрія ніколи не почуватися самотнім та відрізаним від зовнішнього світу через важку хворобу. 

 

Підтримка вашого закладу зцілює сотні дітей. Переможемо дитячий рак разом!

 

 

Проект впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation. Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.

 

 

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти