Проекти

Діти дітям!

Минулого року понад 200 українських шкіл провели «Уроки Доброти» в рамках міжнародної благодійної ініціативи #ЩедрийВівторокДіти. 67 шкіл зібрали 513 000 гривень на підтримку наших підопічних – Віки Соловйової та Васі Давидюка. Щоб уникнути ампутації ніг, їм потрібно було встановити ендопротези вартістю понад мільйон гривень кожен.

1150 грн. залучено

100000 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

98850 грн.

Минулого року понад 200 українських шкіл провели «Уроки Доброти» в рамках міжнародної благодійної ініціативи #ЩедрийВівторокДіти. 67 шкіл зібрали 513 000 гривень на підтримку наших підопічних –  Віки Соловйової та Васі Давидюка. Щоб уникнути ампутації ніг, їм потрібно було встановити ендопротези вартістю понад мільйон гривень кожен.

Сьогодні Віка і Вася здорові, відвідують школу і дякують усім, хто врятував їх життя!

#ЩедрийВівторокДіти - нове для нашої країни свято, але надзвичайно популярне у світі. Започатковане в Україні два роки тому, воно стало національним благодійним флешмобом, в рамках якого різні люди роблять добрі справи і змінюють світ. Кожен обирає те, що до душі: хтось відвідує самотніх літніх людей, хтось складає пакунки для армії, хтось опікується притулками для тварин, хтось допомагає дітям в складних життєвих обставинах.

Благодійний фонд «Запорука» запрошує школярів доєднатися до Всесвітнього дня добра та підтримати онкохворих дітей на їх шляху до одужання!

Маленької допомоги не буває! Єднаємося заради добра!

Не забутьте розповісти про свої добрі справи та взяти участь у конкурсі від #ЩедрийВівторокДіти, деталі за посилання https://dobri-spravy.zaporuka.org.ua/registration

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти

Партнери, через яких можна допомогти