Проекти

Данило потребує вашої допомоги!

Два роки життя 17-річного хлопця вкрала хвороба – агресивний рак кістки. Врятувати майбутнє стало можливо лише одним способом – ампутацією. Зараз Данило може ходити на милицях, але повернути його до активного життя здатен лише протез.

940260 грн. залучено

940260 грн.

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Данило - юний спортсмен, який не уявляє своє життя без фізичного навантаження й енергії від кожного тренування. Проте, на жаль, останні два роки він не згадає, коли востаннє міг тренуватися та отримував задоволення від занять з кікбоксингу, якому присвячував раніше багато часу.
Причина схована в його діагнозі - остеосаркома. Відтоді минуло 16 хіміотерапій та 9 операцій, а також ампутація ноги через уражену раком кістку. Данила врятували, проте про спорт довелося забути. Тепер важливі вже не так професійні здобутки, як можливість ходити.

Рух повернеться в життя Данила лише зі встановленням протезу, який замінить йому незручні милиці. Протез коштує мільйон гривень. Така сума для родини геть непідйомна, тому допомогти Данилу знову самостійно ходити можемо лише ми самі. Лише зараз ми вирішуємо його долю кожним зручним внеском і допомагаємо підвестися на ноги у новому році!

Новини проекту

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти