Проекти

Реєстрація на Frontend Drive-In

Для підтвердження реєстрації вкажіть свої персональні дані та зробіть благодійний внесок у розмірі 500 грн. Не забудьте зберегти квитанцію про оплату - це і є ваш вхідний квиток на Frontend Drive-In!

Таймлайн проекту

Залишилось зiбрати:

0 грн.

Все життя - це гостросюжетний фільм, а ми в ньому актори, що перемагають непередбачувані обставини, щоб дійти до “хеппі енду”. Чи не так? 

 

Саме так подумали й ентузіасти з Wix Engineering та створили офлайн-івент у стилі виїзного вечора кіно, де замість акторів - захоплюючі спікери, а пригоди замінюють їхні не менш вражаючі історії про свій досвід в ІТ. 

Wix Engineering - це про історії щоденних випробувань та нестандартних підходів на шляху до їхнього вирішення. Почніть творити їх разом на ‘Frontend Drive-In’ - офлайн-мітапі, що проходитиме 10 червня на території Кіностудії ім. Довженка. 

 

Ваша участь в події - це можливість закінчити “хеппі ендом”  історію кожної дитини, що бореться з раком. Зробіть благодійний внесок за 500 гривень - це Ваш щасливий квиток до нових вражень, а для наших підопічних - до одужання. 

 

Деталі про захід за посиланням: https://www.drivein.wixeng.com/ 

Допомогти

Допомагати щомiсячно — кожен день рятувати життя дiтям

Стати партнером
Детальна інформація
Стати партнером
Стати волонтером
БФ «Запорука» оголошуємо про набір добровільних помічників
Стати волонтером
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Банківські реквізити фонду та інші способи допомоги
Допомогти
Допомогти з закордону
Допомогти з закордону
Допомогти